Tööjuttu ning -selgitusi

Tänase postituse kirjutan suurelt ühe hiljuti saadud kommentaari motivatsioonil (Tsau, Mann).
Oli küll ammu plaanis sellel teemal kirjutada, aga kuidagi edasi olen lükanud.
Kõigepealt tahan suur suur aitäh öelda kõigile, kes mulle kunagi kommentaari jätnud või kirja saatnud!
Te ilmselt ise ka ei usu, kui väga te mind rõõmustate ja motiveerite, eks ma üsna nn sahtlisse kirjutaja olen, ma VÄGA armastan kirjutamist ja oma igasuguste sekelduste jagamist (neid mul kuidagi koguaeg ka juhtub), kommentaare lugedes läheb süda nii nii soojaks ja hea on teada, et mu väikestviisi pusimine kellelegi ikka meeldib ning peale läheb.
Suur aitäh Teile!
Täna kirjutan pisut lähemalt oma tööst, proovime mõned pildid ka rivisse saada, kahjuks paljud on tööarvutis mis kliinikusse jäi- sain alles tööpäeva lõpus juba kodus olles teate, et kliinik on suletud ning kuu aega tuleb diivanil tagumikku ilusaks istuda (alguses oli jutt vaid 2 nädalast, siis pikendati veel 2).
Paljud, kes postitusi lugenud, teavad, et algselt olin Barcelonas elades pakkumise saanud hoopis Kuveiti, Bahrein pidi olema vaid lühike läbihüpe “Kui seal kandis juba oled”.
No, ega ma tegelikult isegi Kuveidist huvitatud polnud, elasin Barcelonas oma nooruse parimat elu, polnud muresid ega midagi.
Mingi aeg tundsin aga- tahaks pisut midagi muud oma ellu ja selleks ajaks olin üsna vaimustuses Mehhikost- kultuur, need värvid, nende külalislahkus ja toit- mmmm, mina olin lummatud.
Mingi aeg hakkasid bossil kõrvad ilmselt valutama minu igapäevasest “Laiendame firmat ka Mehhikosse” jutust , sest tehtud see sai.
Mina olin muidugi kodus juba tutu-seelikut kotti pressimas kui tuli teade Mehhikot tabanud maavärinast (2017 oli vist aasta) ning meie firmat tabasid suured vastulöögid ning minu suurejoonelisel plaanil kriips peal, seelikud tagasi kappi.
Kuni ühel päeval “Kuule, sa Kuveiti tahad minna, eks. Sulle ju meeldib reisida” uuris boss mult kavala muigega. Ma küll polnud väga kindel, mis linn see Kuveit seal Mehhikos on, igaks juhuks vaatasin kahtlustava pilguga.
Boss siis selgitas, et pole hullu, see on selline tore Lähis-Ida riik, neil on sinna usaldusväärset juhatajat vaja, sealne omanik olevat Sheikh ning väga nõudlik.
“Lähis-Ida? Hulluks läksid või? Ei aitäh, Joad, ma elan paari metroosõidu kaugusel rannast, ma saan otse rannast tööle tulla… Ma saan iga õhtu kasvõi erineva Mehhiko kutiga deidil käia ja sina arvad, et mul oleks soovi Lähis-Idasse kolida? Kas seal naised tohivad üldse kuskil juhatajana töötada? Tohivad nad üldse töötada? Tohivad nad üldse kodust välja tulla?” ei olnud muidugi minu ignorantsusel piire.
Boss andis laksu vastu õlga ja pistis kätte raamatu “Äriajamine araablastega”.
Mõtlesin väga väga kaua, kas ikka minna, kuid siis sai uudishimu võitu- mida sellest noorusest ikka maha magada, noorus ja elukene on nii lühikesed, nüüd ja praegu!
Nii ma Bahreinis maandusingi ja edasi olete ilmselt kõik ise lugenud.
Õnneks sain enne Kuveiti lendamist semuks Mohsiniga, kes Bahreini frantsiisi üks omanikest oli ning kellele mu olek ning töötegemine nii meeldima hakkasid, et otsustas mind kutsuda vaatama kliinikut, kus ta ise juhatuses töötas.
Esimesel korral läksin sinna vaid protseduuri saama ning tööpakkumisest ütlesin algselt ära- esiteks polnud mul peale aastaid tagasi tehtud kosmeetika- ning ilukoolitusest Eestis selle suunaga mingit kokkupuudet ning pealegi oodati mind Kuveiti.
Mohsin muidugi proovis veel veenda, aga jäin endale kindlaks.
Kuveidi lugu teame nüüdseks ka kõik. Kas annab sellist lugu siis unustada.
Samal ajal sain aru, et kogu firmas toimuv oli suurema rolliga, mitte ainult minul ei tehtud elu raskeks vaid ka firmasiseselt tehti väga inetuid käike ning üks hetk sain aru, et Barcelonas polekski mul endal töökohta- seda firmat lihtsalt polnud enam.
Õnneks kontakteerus Kuveidis olles minuga uuesti Mohsin, kes juba varasemalt Bahreini veenas jääma ning seekord hakkasin mõtlema- Barcelonas tööd enam pole, Eestisse ju ka veel tagasi ei tahaks, miks mitte anda Bahreinile võimalus.
Ei tahtnud lahkuda Lähis-Idast mõru maitsega suus.
Kui oleksin tol hetkel lahkunud, ei suudaks keegi mind hetkel panna arvama, et siinsed riigid endast midagi head tähendavad.
Otsustasin teha julge sammu, Mohsini suhtes oli usaldus ning Bahreini ma lendasin, sellest on nüüdseks varsti 2 aastat ning pean tunnistama- Bahreinis pole mind kunagi koheldud millegi vähema kui printsessina.
Tööle mind alguses muidugi ei lubatud, kõigepealt pidin õpingutega alustama- esimene päev koosneski kohe koolitustest.
Ei mäletagi enam, kui kaua töövari oma mentoril olema pidin, see oli ikka tubli mitu kuud, tohtisin vaid temaga koos ruumides viibida, vaikselt nurgas vaadelda ning vaadata, märkmeid teha ning õppida-õppida-õppida.
Tööpäev kestis 8h ning pärast seda läksin tavaliselt koolitustele.
Mäletan esimesi õhtuid- ei suutnud vist isegi magada, lebasin õpikutega voodis ning mõtlesin “Mina? Kas nad on seal kliinikus hullud arvates, et MINA selliste asjadega hakkama peaksin saama”.
Aja möödudes oskasin siiski juba üsna paljusid asju lausa unepealt teha- patsiente küll võtta veel ei tohtinud, selleks pidi tulema Dubaist koolitaja, kes mulle eksamid tegi (praktiline ning kirjalik) ning seejärel diplomi väljastas.
Süstalde ja tõsisemate protseduuridega tohivad töötada Bahreinis vaid dermatoloogid, nii et minu alaks said masinad- esimese asjana õpetati mind Hydrafaciali masinat käsitlema, see sai nii käppa, võiksin vist hommikust-õhtuni muudkui teha, tooge vaid vahepeal vett ja midagi süüa.
Järgmisena õpetati mind kasutama masinaid, minu alaks saidki rohkem kui aastaks Hydrafacial (samuti kõik sarnased- Aquapure, Aquasure jne) ning Deka Q-Switch l, viimasega saab läbi viia erinevaid laserprotseduure- tatoveeringute eemaldame, Carbon Peel, Hyperpigmentation, väga edukalt saab ka kehakarvu pleegitada. Kui masin selge, saab teha palju.
Deka Q-Switchiga võttis alguses jala ikka üsna värisema. Masin on suur, nii palju asju tuleb silmas pidada- sa pead kindlalt tundma nahatüüpe, heledamal nahal saad sa minna võimsusega palju kõrgemale kui tumedamaga, pead tundma erinevaid Carbon geele, kas vee- või millegi muu baasil, kuidas inimene reageerib.
Masinat juhid sa jalaga pedaalist, samas pead jälgima, et laseri nõelal oleks pidevalt kontakt nahaga, muidu põletad patsienti.
Näoga töötades pead silmas pidama, et ei lase kiirt silma ega kuhugi mujale, alguses ongi koguaeg mõtetes “Jalg, jalg, nõel, nõel, kiir kiir, jalg jalg, nõel, kiir”.
Ohu puhul tuleb alati esimesena vabastada jalg ning seejärel alles suunata kiirt, kabinettides seinal on märgata paari täpikest , ilmselt keegi on paanikasse sattunud ning põhitõed ära unustanud.
Samuti on laserist lastud patsiendi voodit ning üks tütarlaps tulistas masinat ennast, tol päeval pidi meil kõigil hing kinni jääma, ei julge mõeldagi mida sellised masinad väärt võivad olla.
Mingi aeg hakkas tööl aga nii meeletult kiire, enam polnud aega “Oh, mis mina”, tuligi- Hops, Hydrafacial tehtud, uks lahti, kükk-kukerpall-tirel, laseriruumi, hops patsient pikali, prillid ette ja tulista aga laserit.
Esimeste päevade lõpuks jalad värisesid korralikult, mentor patsutas aga õlale “Noh näed, said ju hakkama, mis me ütlesime”.
Pärast neid kiireid päevi ei hirmutanud enam miski, sain masinad nii käppa, tagasi vaadates ilmselt seetõttu ka probleemid toona peale hakkasid, hakkasin tolle osakonna “parimale” tugevalt kannale astuma.
Aina enam eelistasid patsiendid mind, tean, et andsin alati oma parima- kvaliteet vs kvantiteet.
Mingi aeg hakkasid patsiendid mu protseduuridele reisima ekstra lausa Saudi-Araabiast ning Kuveidist.
Juhtus ka olukordi kus patsiendid olid unustanud broneerides mainida mu nime (helistades peab mainima, et teaksin vaba olla) ning mindi tagasi Kuveiti, kellegi teisega nõus ei oldud.
Minule andis positiivne vastukaja muidugi meeletult motivatsiooni- tundsin, et olengi enda tee leidnud, kõik tundus nii sujuv ja sobiv.
Vahepeal korraldati aina uusi koolitusi, osa sain võtta, diplomi sain ka, aga teha ma paljusid asju ei saa, tohivad teha vaid med-õed ning arstid ( Dermapen, Microneedling, erinevad happekoorimised jne). Oskaksin, aga seadused on seadused.
Millalgi tekkisid osakonnas liigselt probleemid, juhataja enda sõnad olid “See nahhaalne Filipiinimaffia!”.
Eks hakkasin osadele kolleegidele liialt kandadele astuma ning kuulsin, et ennegi oli sealt osakonnast tolle grupi poolt kolleege välja söödud.
Õnneks minule nende hammas peale ei hakanud, eks ise pingutasin ka ekstra, teadsin et õppida ning ennast tõestada on palju ning andsin endast maksimumi ja natukene peale, et kellelgi mu kohta midagi halba poleks öelda.

93060884_260835481716549_4514873598694916096_n

Seejärel võeti juhatuses vastu otsus- las see grupp sumiseb omavahel edasi, minule usaldati täiesti oma osakond, hakkasin aga otsast peale koolitusi võtma ning õppima- hommikul tööle, õpin-õpin-õpin, õhtul kursustele õpin-õpin-õpin, seejärel saadeti Liibanonist ja Dubaist koolitajad, tehti uuesti eksamid.
Käidi lausa 2 korral kontrollimas ning damdaa- teie ees seisab Body Contouring spetsialist.
Minu erialaks on järgnevad masinad, proovin nad väga arusaadavalt ning kergelt lahti selgitada, et vajadusel kõigil näpunäited olemas oleks.

1. Minu ABSOLUUTNE LEMMIK- Venus Legacy.
Kui kunagi suureks ja rikkaks kasvan, siis Ferrari asemel ostan endale koju just SELLE masina. Patsiendid ka naeravad, et neil võiks see endal olemas olla, kasutaksid isegi sõrmede- ning varvaste peal.
Venus Legacy on rasva sulatav, nahka ning kontuure trimmiv imemasin! Kasutada saab ÜLE KOGU KEHA- nägu, kõht, selg, jalad, käed.
Muidugi on osad erandid, kindlasti konsulteeri kõigepealt spetsialistiga.
Protseduuri aeg sõltub töötava ala suurusest, umbes 30-50 minutit (parima tulemuse saamiseks katta kehal korraga vaid 15 korda 15 cm ala).
Töötamiseks on erinevad otsikud, pisemad näol kasutamiseks ( 1 vaakumimuriga) ning teised suuremate alade katmiseks (samuti 1 erineva tugevusega vaakumimur).
Protseduur on valutu, patsiendile tundub see mõnus talutavalt kuum massaaz, mitme ala samaaegse kontuurimise korral jäävad patsiendid üldiselt magama.
Venus Legacy töötab Multi-Polar Radio Frequenzy ning Pulsed Elektro Magnetic Fields kooskõlas, ehk maakeeli multipolaarne raadiosagedus (RF), impulssmagnetvälju (PEMF) ning VariPulse tehnoloogia (VP) abil.
Miks mulle Venus Legacy meeldib- see on ohutu, patsienti on võimatu ära kõrvetada või muul viisil kahjustada (kui patsiendil on olemas kõik eeldused protseduurile sobida) ning mis kõige tähtsam- MA REAALSELT NÄEN IMELISI TULEMUSI ( eriti kõhul ning “topeltlõual”).
Otse loomulikult maagiat masinas pole olemas, masinad ei hakka kunagi tegema samaväärset tulemust kui kirurgia või kõhuplastika, aga õige toitumise ning piisava trenniga on tulemused märgatavad.
Olen enda puhul kasutanud, eelkõige kõhul ning põskedel.
Minu hallata olevatest masinatest kõige ohutum (saladuskatte all võin öelda, et ka koolitaja tunnistas tolle masina näitajate poolest kõige paremaks).
Protseduur ei sobi rasedatele, kõhuplastika või muu opi järel tuleb oodata u pool aastat (vastavalt kokkuleppele osutatakse opijärgset järelhoolitsust masinatega. Sellisel juhul oodatakse vähemalt 3 kuu taastumine, seni pakutakse patsiendile lümfimassaazi ning ultraheliravi. Otsikuga ei ületata armi, vaakumit kasutada ei tohiks ning kestvus peaks olema oluliselt lühem kui tavaprotseduuril.)
Kõigi selliste masinate puhul tuleks vältida päevitamist- igas mõttes (k.a. spray), vältida protseduurijärgselt ülekuumenemist (saun, liiga intensiivne trenn) ning tarbida võimalikult palju vett, et keha saaks vabaneda toksiinidest ning rasvadest.
WC-s võib märgata uriini tekstuuris muutusi, see on normaalne. Osadel patsientidel võib kõht mõned päevad olla korrast ära- toksiinid on läinud liikuma ning väljuvad kehast.
Protseduuri võib teha 1 kord 7-14 päeva jooksul. Miinimum kordade arv 6, tavaliselt teen pildid ning mõõtmised enne ja pärast 5 korda, see on arv, millal võib hakata märkama esimesi tulemusi.
Soovituslik kordade arv on 10, seejärel tuleks teha kehale väike puhkus ning tulemusi hoida näiteks kord kuus jätkamisega.
Tulemus sõltub tugevalt patsiendi enda tervislikest näitajatest ning elustiilist, õige koduhooldusega võivad tulemused jääda kuni aastaks.
Märgin veelkord- masinad ei ole võluvägi, need on mõeldud toetamaks patsiendi elustiili ning sportlikku eluviisi.93721550_211124760183821_2187922053582028800_n

(Venus Legacy vaakumimuriga käepide, vajadusel saab vaakumi välja lülitada. Enne kasutamist tuleb kehale kanda spetsiaalne Glide geel, mis on ka pärast protseduuri üsna kleepuv, soovitan kanda vabamaid ning mitte raskesti pestavaid riideid.)

93474102_3712746875466817_3903489745753210880_n

(Sobib imeliselt pontsude põskede- ning lõua/lõuajoone kontuurimiseks. Ei ole sobilik patsiendile kel kilpnäärme probleemid. Mida paljud ei tea, on see, et Venus Legacy boostib kollaageeni meie kehas, mistõttu on ta sobilik ka akneraviks. )

93289218_271277744032623_6313787025325555712_n

(Patsient, kes polnud rahul oma põskedega, tundis, et liiga pontsikud. Kaalus lõikusele minekut, kus eemaldataks rasvapadi, aga see oleks riskantne ning noormees peaks jätkama kogu elu põsesarnade välja toomist filler-süstidega.
Kuna tegemist oli väga noore patsiendiga, soovitasime Venus Legacyt, pildil vasakult üleval pilt 2 sessionil ning pärast 5ndat, tseki seda jawline kontuuri! Noormees oli 5 korraga väga rahul, jätkamisvajadust esialgu ei tundnud. Ta pm lendles õnnest mu kabinetist välja)

93845519_868193273697779_5137019381254979584_n

(Pildil on üks mu lemmik patsientidest, kohtusime juhuslikult kui alles tööle asusin ning tegin talle Carbon Peel käeprotseduuri, ta oli nii rahul, et ei läinud enam kellegi teise juurde.
Mingi aeg kurtis ta, et 9 lapse sünnitus on teinud oma töö ning kõhuga tuleks midagi ette võtta, aga kuna tegu on moslemnaisega, ei luba ta abikaasa teha operatsiooni, veel vähem meeskirurgil. Põhjus miks väga paljud moslemnaised masinatele lootma jäävad- nende uskumused ning abikaasad lihtsalt ei luba teisiti. Väga paljud ei luba ükskõik mis meesarsti poole pöördudagi.
Soovitasin tulla ning proovida Venus Legacyt- pildil näited enne ja pärast 8 protseduuri.
Ütlen ausalt, ei uskunud, et nii hea tulemuseni jõuame, aga siin on näha reaalsus. Patsient ütles, et andsin talle ta elu ning armastuse enda vastu tagasi. Ma ise nii palju au endale ei võtaks, pool tulemusest on patsiendi enda pingutus, hakkas tublilt iga päev jalutamas käima ning tarbis palju vett)

2. VelaShape 3
VelaShape on teinud läbi suured muutused võrreldes eelnevate (VelaShape 1, 2) mudelitega ning on teistest masinatest kõige tuntum, sellega pidavat isegi Hollywoodi staarid ning Victoria Secretsi inglid end trimmi saama.
Sarnaselt Venus Legacyle töötab VelaShape kangekaelsete rasvakogumikega- sulatab rasva, pinguldab nahka ning silub tselluliiti (silub, ei tee olematuks, tselluliit on suuremosa kõigil naistel. Tselluliiti põhjustab viis kuidas rasv naistel ladestub, mis erineb meestest).
VelaShape teguriteks on Bi-Polaarne Raadiolaine, Infrapunavalgus ning samuti saab lisada vaakumimuri, kõiki on võimalik vastavalt vajadusele seadistada.
Silmas tuleb kindlasti pidada patsiendi nahatooni- tumedam nahk kuumeneb kiiremini ning kuna VelaShape töötab Infrapunavalgusega, on selle masina puhul risk patsienti põletada, tekivad vastavalt põletuse tugevusele vesivillid. Samuti võivad oskamatu kasutamise korral tekkida nn “maasika”sarnased jäljed, eriti kaelale. Kaelal soovitan ALATI kasutada pigem Venus Legacyt.
Protseduuril kasutatakse erinevaid võtteid, nt alustatakse loendamist 1-5 sekundist ning liigutakse samm edasi, kuumutades ühtlaselt kogu ala.
Mis mulle VelaShape masina puhul väga meeldib on nende rullikutega otsik- see on tselluliidi puhul vapustav!
Säärtel, tagumikul ning jalgadel pigem kasutangi VelaShape´i, vajadusel lasen patsiendil proovida mõlemat ning seejärel otsustada.
Sarnaselt Venus Legacyle on tegemist protseduuriga mis patsiendile tundub pigem nagu talutavalt kuum massaaz.
Enne ja pärast protseduuri tuleks järgida samu näpunäiteid.
Protseduuri ajakulu- sõltuvalt soovitud aladele, 1 ala u 30-50 mins.
Protseduuri võib teha 1 kord 7-14 päeva jooksul. Miinimum kordade arv 6, tavaliselt teen pildid ning mõõtmised enne ja pärast 5 korda, see on arv, millal võib hakata märkama esimesi tulemusi. Soovituslik kordade arv on kuni 10, seejärel tuleks teha kehale väike puhkus ning tulemusi hoida näiteks kord kuus jätkamisega.
Tulemus sõltub tugevalt patsiendi enda tervislikest näitajatest ning elustiilist, õige kodu hooldusega võivad tulemused jääda kuni aastaks. Mul on patsient kes käib kord aastas tselluliidiravis, teeb 5-korra kuuri ning tulemus on super, piltidel on tselluliidi vähenemine märgatav.
Märgin veelkord- masinad ei ole võluvägi, need on mõeldud toetamaks patsiendi elustiili ning sportlikku eluviisi.

93426655_150524176396526_1812237437385048064_n

(VelaShape käeotsik töötab erinevate otsikutega, mida vajadusel vahetada saab. Kõige pisem nt kaelale, vasakult teine nt triitseptsile, sellest järgmine suurematele aladele (kõht, tuharad) ning rullikutega otsik on imeline töötamaks tselluliidi vastu)

93687142_2810082605784805_6555569378870427648_n

(Käepide peab olema väga kindlalt nahaga kontaktis, muidu võib patsienti põletada. Töödeldav ala katta spetsiaalse jahutava Velasprayga, mis pärast naha sisse masseerida, jätab naha mõnusalt siidiseks ja pehmeks)

93129922_2563485587208863_8933327183049392128_n

(VelaShape rullikotsikuga kasutatav käeotsik. Enne protseduuri tuleb kindlasti teha mõõtmine ning pildid, väga paljud patsiendid ise ei tunne ega märka tulemust, on harjunud end peeglist iga päev nägema. Kui siis aga enne/pärast pildid kõrvuti panna- oi seda rõõmu!)

3. Onda
Kõige uuem turul, esimene masin mis töötab Coolwaves (mikrolained) koostöös, mis lubab võrreldes teiste masinatega rasvarakke sügavamalt “rünnata”.
Ei mingit vaakumimurit, ei mingeid rullikuid, heida pikali ning hakkame pihta.
Samuti 15 korda 15 cm, vastavalt rasvakihi suurusele valin sätted.
Esimese 2/3 ajal ei tunne patsient midagi, lõpus hakkab väga kummaline tunne SEEST, mitte keha pinnalt nagu teiste masinatega, kuna Onda töötab mikrolaineahju näitel.
Näiteks- paneme mikrolaineahju tassi veega, välja võttes on vesi kuum kuid tass külm. Sama toimub ka meie kehaga, protseduur toimub seestpoolt. Tegin FB-s ka video kus enda peal masina järele proovisin.
Järgnevatel päevadel võib kõht tunduda pisut hell nagu oleks suurel hulgal kõhulihaseid teinud.
Ajakulu- 15 kord 15 cms, sõltuvalt ala suurusest, 1 ruuduke u 10 min. Saledamatel patsientidel on vaja teha 2 ruutu, sõltuvalt kõhu suuruselt kuni 6 ruutu.
Protseduuri tohib teha kord 21-30 päeva jooksul, mitte rohkem kui 6 korda samale piirkonnale.
Koduhooldus- Sama nagu Venus Legacy ning VelaShape.

Pildid on kahjuks tööarvutis.

4. CoolTech
Kui eelmised masinad on “kuumad”, siis CoolTech on “külm”, ehk nüüd tuleb juttu rasvakülmutamisest.
Kui eelmiste masinatega töötan naha peal ning ise liigutan otsikut sujuvalt üle keha, siis CoolTechi puhul töötan kahe masinaga ühenduses oleva otsikuga, mis valitud ala kehal endasse vaakumisse tõmbab nind seejärel 70 minutit seda külmutab, kraadid lähevad kuni -8ni.
CoolTech, nagu ka teised masinad, ei sobi rasedatele, rinnaga imetajatele. Diabeedi puhul ei saa kindlad olla, et keha positiivselt reageerib.
Esmakohtumisel tehakse mõõtmise teel selgeks, kas patsiendil on vastav suurus rasvakogumit ning tehakse proovi vaakumtest, et näha kas otsik on võimeline imama ohutult suure koguse protseduuriks.
Panen südamele- kui teie tehnik ütleb, et te pole sellele protseduurile sobiv, siis ärge vihastuge või minge kuhugi kahtlasse nurgatagusesse kliinikusse seda tegema, CoolTech võib teid väga koledal kombel külmapõletada, mitte sobivuse korral on nii palju teisi effektiivseid masinaid, mida teie jaoks sobivamad on.
Kuna Cooltechi protseduuril peab patsient vastavalt soovitud alade töötamiseks lamama voodil vähemalt 70 mins, ei soovita seda teha inimestel, kellel võivad tekkida poole aja peal paanika või foobiad.
Protseduuri järgselt võib töödeldud ala olla tuim kuni 3 nädalat ning esineda võivad marrastused ning verevalumid, sõltuvalt teie naha sensitiivsusele ning kui turvaliselt on otsikud paigaldatud.
Protseduuri lõppedes eemaldatakse otsikud ning vaakumis olev ala on külmunud ning näeb välja nagu roosa blokk- ärge kartke, teile tehakse õrnalt massaazi ning nahk läheb tavalisse olekusse sekunditega.
Massaaz pärast otsikute eemaldamist on äärmiselt oluline, et muljuda veelgi juba külmutatud rasvamolekule.
Protseduuri võib korrata kiirsoovil juba 1 kuu möödudes (teist korda), pärast korduvprotseduuri tuleb järgmiste korral oodata 3 kuud. Ise soovitan igal korral oodata 3 kuud, see on aeg kuni tulemused näha on.
Ise kutsun patsiente tagasi iga kuu möödudes, 3 kuu jooksul, et teha uued pildid ning mõõtmine.
Lisaks soovitan nädal enne CoolTechi teha VenusLegacy, sellisel juhul oleme rasvakogumit juba rünnanud, see on nõrgenenud ning nende külmutamine ning tulemused on effektiivsemad.
2 nädalat pärast CoolTechi soovitan jätkata paremate tulemuse saavutamiseks Venus Legacy või muu “kuumutava” masinaga kuna CoolTech töötleb vaid rasvamolekule kuid ei ole pinguldava toimega, võib juhtuda, et nahk jääb pärast protseduuri lõtv.
Aeg- min 70 mins (Poole peal masinat peatada ei saa).
Soovitav protseduuride arv- Soovitud tulemuste saavutamiseni, 1 kord 3 kuu jooksul.
NB! Millest CoolTechi puhul väga rääkida ei taheta ja miks alati pigem teisi masinaid soovitan- võrreldes teiste masinatega võivad selle protseduuri tagajärjel tekkida tühistused. Keegi pole veel välja selgitanud miks need tekivad ja kes on riskigrupp, pigem juhtub seda meestel- Ala, kuhu kinnitatakse otsikud ning mis külmutatakse võivad protseduuri järgselt tunduda tavalisse vormi tagasi minevat kuid umbes 6-12 kuu möödudes tekivad nendest tugevad rasvakogumid, külmutatud ala on tihkelt koos nagu blokk.
Hetkel proovingi aidata naisterahvast, kellel selline tagajärg on teises kliinikus juhtunud (see ei ole mitte kellegi süü, ei saa ette näha, kellel nii võib minna).
Venus Legacyga olen need alad saanud pehmemaks kuid kahjuks aitab nende puhul lõplikult vaid lõikus.
Sama on juhtunud ühe mu kolleegiga, ta triitseptsil on tugev ja raske kogum CoolTechi protseduuri järgselt, mis nahka veel rohkem allapoole tõmbab.
Muidugi ei juhtu see kõigiga, taolised tulemused võivad juhtuda 1 patsiendil 100-st.

93822596_219276569405165_9109575980699090944_n

93114948_670688807075545_8337105930462167040_n

93429951_216237862971915_6356073512385380352_n

(Vastavalt patsiendi soovile ning sobivusele asetatakse kehale geelipadjad ning seejärel otsik, mis vaakumi abil imab soovitud ala endasse ning külmutab seda 70 mins jooksul. Otsik tuleb eemaldada õrnalt ning teostada massaaz, massaaz võib sõltuvalt patsiendile kahjuks olla üsna valulik, aga, palun, katsuge tolereerida, see on vajalik)

93907478_666869674146414_1685483271623802880_n

(Otsiku eemaldamisel on kehal märgata kõrgemat punast blokki ning keha on katsudes külm, vajalik on massaaz ning “blokk” kaob sekundidega. Samamoodi tõmbuvad tagasi esmapilgul tekkinud sinikad. Töödeldud ala võib olla tuim kuni 3 nädalat, tuimuse kadudes võivad osad patsiendid tunda surumis-pigistamistunnet)

93654214_258286755325483_1747785865356115968_n

(Nope, tööjuures ei mängi ma mitte Teletupsu, vaid näitan teile, et CoolTechi saab vajadusel teostada ka “topeltlõuale”)

Panen südamele, et masinatega samal ajal on vajalik treening, et saavutada soovitud eesmärk.
Tegemist ei ole dieedimasinatega- masinad ei aita kaotada kilosid, vaid töötab cm´idega.
Olen siiski märganud, et isegi kaalust juurde võttes on pärast protseduuride tegemist keha kontuur oluliselt paranenud.

93136183_217493429528950_7895318005188395008_n
Lõpetuseks mainin, et olen näinud nii niii palju imeilusaid naisi kes tulevad protseduure tegema kartuses, et kui nad end ei muuda, jätavad nende abikaasad nad maha.
Palun ärge tehke mitte kunagi mitte ühtegi protseduuri kellegi teise pärast, armastage oma sentimeetreid!

5 kommentaari “Tööjuttu ning -selgitusi

  1. Eksole! Ma tunnen vahel, et ma olen mega mõttetu müügimees, ma ei suuuuuuda valetada ega teiste enesekindluse peal mängida. Tihtilugu pigem lõpetan patsiendiga kallistades ja neid julgustades “Sa oled niii iluuuus, usu endassssse” vms, sest olgem ausad, ma ise pole ka mingi supermodell. 😁😁🤗

   Meeldib

 1. Mann

  Vau, no aparatuur on teil vägev, suisa kuninglik…Nii põhjalikku ülevaadet poleks julgenud lootagi. Aitäh, et viitsisid tööjuttu kirjutada kallil puhkamise ajal. See sunnitutud puhkus muidugi on nagu on. Tunnen kohutavalt oma klientidest puudust-nende lugudest, emotsioonidest, pihtimistest. Meil küll otseselt pole kohustust salongi kinni hoida aga kardan ise, et võin tahtmatult nakkust edasi levitada ja seetõttu vastuvõttu mul pole. Uurisin selle Sinu kiidetud aparaadi kohta-kui auto maha müüksime, saaksin lubada küll:D
  Eile hakkasin Bahreini kohta lugema-tuleb välja, et meie Munamägi on suisa Everest sealse kõrgema tipu kõrval. Aga nagu aru saan, rohelist vist on vähe. Kui teil vabad päevad-kas saate siis kuskile linnast välja sõita või laiutab seal vaid kõrb? Kuidas ujumise ja peesitamisega on-saad neid nautida? Aga kohalikud? Kuidas Sa üldse seda vaba aega sisustad-kujutan ette, et Barcelona peoloomana sinna sattudes võib ikka paras külm dušš olla…Ja tunned Sa Barcelonast praegu veel puudust ka või oled juba integreerunud? Oh, Barcelona…Paaril kevadel sai Primaverat väisatud-millised seiklused ja mälestused…

  Meeldib

  1. Kui juba siis juba 😁😁
   Jaa, ma tunnen ka nii puudust patsientidest, niii naljakaid lugusid kuuleb ja no kuna nad peavad pm vähemalt viiel järjestikkusel nädal käima, siis saavad nad ju lähedaseks ka.
   Eks siis draamat on palju, aga ma ikka alati ütlen- mina ei saa kurta midagi, mul on nii vedanud enda patsientidega.
   Hahaha, Munamägi oleks siin vaatamisväärsus, jaa.
   Barcelonad sai iga nv sõpradega matkatud, mägesid väisatud, väikelinnasid uudistatud. Sellest tunnen nii puudust.
   Aga kuna vabu päevi on vaid 1, siis ma tegelt olen pigem kodus, suvel nkn need kraadid tõusevad 50 kanti, siis ei kipugi kuhugi, vb hommikul kuhugi kohvikkuse sööma ja siis tagasi koju. Koristan ja kirjutan blogi, mu seltsielu on siin üsna olematu. Vahel on tegelt päris kurb, olen pigem selline seltskonnainimene, Barcelonas olid inimesed alati ümber.
   Aga Bahreinis… Pidusid siin ikka toimub, vallalisena saad lahedatel kohtingutel käia ja ennast printsessiks kujutada 😁😁
   Kui autot ei ole, on väga raskendatud kõik, inimesed väljas ei liigu, kõik toimub autodega.
   Kindlasti on jahid kellelgi tutvuskonnas, siis käiakse merel pisikestel saarekestel, see on tore, igal jahil/paadil oma muusika ja siis tutvutakse inimestega (loe- vaadake üle, kellel paadis kõige ilusamad tütarlapsed).
   Siin on üsna selline väljanäituse-kultuur. Ma Barcelonas harjusin nii ära, et keegi ei vaata mis sul seljas ja jalas ja ole sina ise. Aga siin tuleb ikka eputrilla-püksis lilla olla pisut, ma olen pisut rebel, ajan ikka oma asja tavalisena 😁😁 Vaatame kauaks, eks keskkond mõjutab ikka.
   Aga kuidas endal! Räägi endast ka, kus kes ja mis, sinu töö tundub ka nii huvitav. 🤗

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s